Головна » 2018 » Липень » 4 » Живий у славі поміж нас
16:11
Живий у славі поміж нас

Наша Ізяславщина – щедрий край на талановитих людей.  До творчої палітри знатних краян належить Ігор Миколайович Римарук, поет-модерніст, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка, уродженець села М’якоти Ізяславського району (1958-2008).

04 липня 2018 року на базі М’якотівської сільської бібліотеки відбувся літературний портрет «Живий у славі поміж нас», з нагоди 60-ти річчя від дня народження поета. На заході були присутні працівники Ізяславської центральної районної бібліотеки, бібліотекарі сіл Борисів, Плужне, Дертка, Шекеринці, жителі села М’якоти.

Ведучі заходу Валентина Рудюк – бібліотекар сільської бібліотеки та Іванна Ємелянова – художній керівник сільського будинку культури розповіли про життєвий та  творчий шлях поета-земляка. Під час заходу лунали пісні та вірші у виконанні Іванни Богатирчук, Ігоря Дем’янчука, Валерії Бондар, Анастасії Лукащук, Оксани Яковлєвої.

Бібліограф Ізясласької ЦРБ Тетяна Гайдашук провела презентацію біобібліографічної довідки «Лірик у полі культурної пам’яті».

Своїми спогадами про земляка поділились Петро та Надія Новаки. В особі Ігоря Римарука маємо справжнього майстра української поезії, інтелектуального лірика, якого потрібно сприйняти розумом, - так про нього тепло і зворушливо сказав Петро Анатолійович.

Усі присутні вшанували память поета хвилиною мовчання. Надія Новак провела цікаву екскурсію до батьківської садиби поета – земляка, де по даний час залишилися на обійсті липа і криниця, які навівають спогади про родину Римаруків.

Велика вдячність усім, хто береже память про славетних земляків з маленької батьківщини. Такі заходи навчають підростаюче покоління берегти, любити і вивчати свій край, «бо хто не знає свого минулого – той не вартий свого майбутнього».

Переглядів: 131 | Додав: Arrow