Головна » 2018 » Серпень » 3 » "Успішна бібліотека - дієва громада"
16:01
"Успішна бібліотека - дієва громада"

Бібліотеки відіграють велику роль у становленні громадянського суспільства. На сьогоднішній день бібліотека має бути універсальною установою, спроможною виконувати інформаційну, освітню, культурну та просвітницьку функції, має бути центром суспільного життя, культури, дозвілля і творчості, духовного збагачення, розвитку інтелектуальних  та творчих здібностей жителів громади.
Бібліотеки Ізяславщини  завжди співпрацювали з населенням та місцевими органами самоврядування, адже насамперед їх завдання – інформувати громадян із значущих питань. Приймаючи участь у конкурсах, сільські бібліотеки обмінюються досвідом, проявляють свої здібності, навчаються мислити та працювати по новому. 
Прикладом цього є і обласний конкурс «Успішна бібліотека – дієва громада», який проводиться з метою виявлення та популяризації кращого досвіду бібліотек з наданням якісних інноваційних послуг, що сприяють розвитку громад. 
В першому етапі Конкурсу прийняли участь п’ятнадцять сільських бібліотек: Білівська сільська бібліотека, Великопузирківська сільська бібліотека, Дертківська, Зубарівська, Михнівська, М’якотівська, Плужненська сільська бібліотека для дорослих, Плужненська сільська бібліотека для дітей, Поліська, Радошівська, Ріпківська, Теліжинецька, Тернавська, Шекеринецька, Христівська. Для оцінювання роботи учасників конкурсу та визначення переможців було обрано журі.
Кожен учасник конкурсу намагався креативно представити роботу бібліотеки з громадою села,  але найкраще це вдалося бібліотекам, які мають технічне забезпечення і доступ до мережі Інтернет, що на сьогодні є актуальним в контексті соціальних та інформаційних послуг. 
За рішенням журі Ізяславської ЦРБ перемогу отримали: 
•    1-ше місце – Плужненська бібліотека для дітей – бібліотекар Хеленюк Ірина Леонідівна (членський квиток УБА № 4965);
•    2-ге місце – Радошівська сільська бібліотека – бібліотекар Кучерук Світлана Павлівна;
•    3-тє місце – Зубарівська сільська бібліотека – бібліотекар – Андрійчук Катерина Андріївна. 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 62 | Додав: Arrow