Головна » 2017 » Липень » 15 » Семінар бібліотечних працівників Ізяславського району
22:51
Семінар бібліотечних працівників Ізяславського району

13 липня 2017 року в Ізяславській центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему «Пріоритетні напрямки роботи бібліотек в умовах інформатизації.». Відкрила семінар директор ЦРБ І. Кальніцька та запросила до слова завідувача сектору культури Ізяславської РДА М. П. Кучерук, яка розповіла про основні напрямки роботи бібліотечних  закладів в процесі підготовки до осінньо-зимового періоду. В ході семінару Ірина Євгенівна розповіла про зміни, які необхідно внести до адресної частини системи електронної звітності, наголосила на забороні указом Президента України «Про застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» соціальних мереж та поштового сервісу, які використовувались в роботі бібліотек, та закликала  до створення нових.

Провідний методист ЦРБ Кузьмук Г. С. проаналізувала роботу бібліотек  за 2016 рік та І півріччя 2017 року, наголосила на недоліках в роботі та вказала шляхи їх вирішення. Бібліотекар Алексійчук Г.Ф. ознайомила колег з чинним законодавством щодо декомунізації та обмеження доступу до літератури антиукраїнського змісту, наголосила на своєчасному списанні літератури та веденні картотек.

Бібліограф Гайдашук Т. В. наголосила на значущості краєзнавчої діяльності бібліотек та подальшій активізації роботи в даному напрямку. Бібліотекар юнацького абонементу Лісовик Т. А. вказала на важливість роботи з юнацтвом та дала поради щодо роботи з даною категорією читачів. Провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Тітарчук А. В. розповіла про програми та акції обласної бібліотеки та закликала колег з району активно прийняти участь в них, повідала про основні напрямки діяльності по роботі з дітьми на ІІ півріччя 2017 року. Також під час семінару бібліографом ЦРБ був проведений тренінг «Медіаграмотність як спосіб комунікації у сучасному світі». Ознайомила присутніх з ключовими принципами медіа грамотності, поняттям «джинса», «фейки», як вирізнити достовірну і недостовірну інформацію, визначити рівень довіри до ЗМІ.

Переглядів: 170 | Додав: Arrow