Головна » 2018 » Липень » 3 » Підсумки роботи за І півріччя 2018 року
17:48
Підсумки роботи за І півріччя 2018 року

     3 липня 2018 року в Ізяславській центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему «Підсумки роботи за І півріччя 2018 року». Відкрила семінар директор ЦРБ І. Є. Кальніцька та запросила до слова завідувача сектору культури Ізяславської РДА М. П. Кучерук, яка розповіла про основні напрямки роботи бібліотечних закладів в контексті співпраці з громадою, наголосила на висвітленні у ЗМІ бібліотеками масових заходів та популяризації української мови у бібліотечних закладах на офіційному рівні.

     В ході семінару Ірина Євгенівна презентувала конкурси та проекти УБА, які є перспективними для популяризації та покращення ефективності роботи сільських бібліотек, а також поділилася професійним досвідом, отриманим під час чергового семінару директорів ЦРБ Хмельницької області.

     Провідний методист ЦРБ Кузьмук Г. С. проаналізувала роботу бібліотек за І півріччя 2018 року, наголосила на недоліках в роботі та вказала шляхи їх вирішення. Окрім того, Галина Сергіївна ознайомила присутніх фахівців з умовами конкурсу «Успішна громада – дієва бібліотека», закликаючи до звершення нових проектів в умовах роботи з громадою.

     Бібліотекар Алексійчук Г. Ф. наголосила на своєчасному списанні літератури і проведенні переобліків та ознайомила з умовами дослідження типо-хронологічного складу книжкового фонду.

     Бібліограф Гайдашук Т. В. наголосила на значущості краєзнавчої діяльності бібліотек та подальшій активізації роботи в даному напрямку.

     Провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей Тітарчук А. В. ознайомила колег з умовами конкурсу «Лідер читання» та закликала їх до активної участі у проектах.

 

Переглядів: 113 | Додав: Arrow