Головна » 2017 » Лютий » 28 » На порозі весна і знову переселення бібліотеки
17:20
На порозі весна і знову переселення бібліотеки

      Шановні ізяславчани,  жителі нашого району, користувачі Ізяславської центральної районної бібліотеки, усі кому не байдужа доля нашої бібліотеки. Справа в тім, що переселення цього закладу у районний будинок культури знову стало актуальним, зі слів керівництва стало зрозумілим щодо недоцільності подальшого розташування районної бібліотеки у її власному приміщенні. 
    Проведено обстеження приміщень бібліотеки комісією з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської райдержадміністрації на предмет аварійності і протягом трьох днів надано   витяг з протоколу № 2 від 20 лютого 2017 року  про тимчасове обмеження відвідування приміщень Ізяславської районної центральної бібліотеки до проведення обстеження відповідною ліцензійною організацією.  Пізніше проведено обстеження приміщення Ізяславської центральної районної бібліотеки на предмет аварійності інженером технагляду І категорії експертом технічного стану будівель та споруд Чілієм Анатолієм Івановичем – управління капітального будівництва облдержадміністрації.
   Всім нам відомо, що в такому стані приміщення бібліотеки перебуває уже багато років. Так, будівля потребує капітального ремонту, але її стан не є критичний. Напрошується запитання до шановних керівників району: «Кому й чому стала на заваді районна бібліотека – інформаційно – просвітницький осередок цілого району». Заклад розташований у дуже зручному для користувачів місці, адже поряд   НВК № 6, ясла – садок, Ізяславський НВК "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія", ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1, ЗОШ І-ІІ ст. № 4.
   Щороку бібліотека обслуговує близько п’яти тисяч користувачів, загальний фонд книг складає біля ста тисяч примірників, що просто нереально розмістити в запропонованих квадратних метрах. При бібліотеці функціонує кімната ужиткового мистецтва та літературна вітальня почесного громадянина міста, члена Національної спілки письменників України Кравчука В.І., на 1 – му поверсі функціонує комп’ютерний зал, оргтехніку для якого отримали завдяки перемозі у Міжнародному конкурсі на грант Біла Гейтса. І це далеко не всі здобутки роботи працівників бібліотеки.
   Сподіваємося, що місцеві депутати прислухаються до нашої думки і приймуть правильне рішення.

Колектив Ізяславської центральної районної бібліотеки
 

Переглядів: 303 | Додав: Arrow