12:30
Мужність і відвага крізь покоління

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві Президентом України встановлено День захисника України (Указ від 14 жовтня 2014 року №806) - свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня. 

Відповідно до Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році" від 22 грудня 2016 року №1807-VIII у жовтні цьогоріч відзначається 75-ліття від початку формування Української повстанської армії, яка зробила значний внесок у боротьбу за незалежність нашої держави, продовжила нові військові та державні традиції. 

11 жовтня в приміщенні районної бібліотеки відбувся урок мужності "Мужність і відвага крізь покоління" з учнями НВК №5 11а, 11б та 8 класів. Ведучими були Федулов Денис та Кмець Анастасія. Наші мужні земляки разом з іншими бійцями боронили Слов’янськ, Краматорськ, Мар’їнку та інші міста на Сході України та віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави. 

До уваги присутніх розповіді про Героїв АТО Ізяславщини від екскурсоводів шкіл: екскурсовод Антонюк К. НВК №1 - розповідь про Цісарука Ю. М., екскурсовод Демчук А. НВК №2 - розповідь про Кушнірука О. О., екскурсоводи Ткачук Д. та Висоцький І. НВК №4 - розповідь про Кобернюка В. І., екскурсоводи Тукало Ю. та Ліщук В. - розповідь про Микитюка М. П. 

Бібліотекарями оформлені книжкові виставки літератури "Мужність  і відвага крізь покоління" (до Дня козацької слави) та "Нескорені" (до 75-річчя від початку формування УПА). В коридорі оформлена ілюстрована фотовиставка  "Історія українського війська" за матеріалами Українського інституту  національної пам’яті. 

 

Переглядів: 203 | Додав: Arrow