Головна » 2018 » Липень » 16 » Моя країна - прекрасна і незалежна Україна!
16:19
Моя країна - прекрасна і незалежна Україна!

16 липня 1990 р. Верховна Рада УРСР  прийняла Декларацію про державний суверенітет України, якою  було проголошено наміри народу України самостійно вирішувати свою долю. А відтак, зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності, підтверджуючи історичну вагомість прийняття  декларації про державний суверенітет України, Верховна Рада УРСР постановляє: вважати  день 16  липня  - Днем проголошення незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України. 
У районній бібліотеці для дорослих проведено інформаційну годину  «Моя країна – прекрасна і незалежна Україна»
На заході були присутні  заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Вадим Губернатор, завідувач сектору культури  РДА Марія Кучерук, працівники та користувачі бібліотеки.
Ведуча заходу Людмила  Мацюк – бібліотекар відділу обслуговування,   розповіла про  головні положення Декларації і  і запросила присутніх до відеоперегляду  документального фільму «Декларація про державний суверенітет України»
Тетяна Гайдашук – бібліограф Ізяславської ЦРБ провела бібліографічний огляд літератури «Народження держави Україна».

 

 


 

Переглядів: 37 | Додав: Arrow