Головна » 2017 » Березень » 23 » «Будь сучасним – читай українське»
16:12
«Будь сучасним – читай українське»

22 березня усі бажаючі мали можливість взяти участь в молодіжному читацькому форумі на тему: «Будь сучасним – читай українське», що проходив в Ізяславській центральній районній бібліотеці.

Розпочався форум виступом бібліотекаря юнацького абонементу, в якому вона зазначила, що основним завданням цьогорічного форуму є не лише залучення молоді до невичерпних джерел знань, а й перетворення бібліотеки в справжній храм книги, в якому кожен читач відчує себе бажаним гостем.

Наших місцевих письменників та їх твори представила бібліограф ЦРБ Тетяна Гайдашук, а також ознайомила присутніх з книгами поетів-початківців – молодих талантів, учасників клубу «Первоцвіт», який діє при юнацькому абонементі.

Родзинкою зібрання стала зустріч з поетесою Оксаною Загаєвською. Щирі, написані від душі рядки, лунали з уст поетеси. Вона представила юним читачам свої книги, яких у творчому доробку має сім. Усі присутні взяли участь у вікторині, яку провела О. Загаєвська. Всім учасникам форуму талановита поетеса подарувала  свою нову книгу «Теорема кохання».

В кінці заходу учні 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 взяли участь у флешмобі «Будь сучасним – читай українське».

Переглядів: 132 | Додав: Arrow