Адлер, Мортімер. Як прочитати книгу. Класичний посібник із розумного читання [Текст] / М. Адлер, Ч. Ван Дорен; пер. з англ. І. Дубей, В. Зайця. - Київ : КМ-БУКС, 2018. - 456 с.

Найкращий та найпопулярніший у світі посібник із розуміння прочитаного тексту для вибагливих читачів. Ця книга вперше вийшла 1940 року і відтоді вийшла понад півмільйонним накладом різними мовами світу. Це видання, перероблене та доповнене новим матеріалом, пояснює різні рівні читання та розказує, як на них перейти — від початкового читання до систематичного поверхового читання та ознайомчого читання, і так аж до швидкочитання. Читачі цієї книги дізнаються, як і коли можна оцінити книгу з першого погляду, як проводити «рентген» книги, як читати критично та знаходити в тексті головну ідею автора. Ця книга також містить опис різних читацьких технік, що найкраще підходять для читання окремих жанрів — практичних книг, художньої літератури, пєс, поезії, історичних праць, книг із точних та природничих наук, філософії та соціальних наук.

 Бебешко, Лідія. Українська вишиванка. Мальовничі узори. Мотиви. Схеми крою [Текст] / Л. Бебешко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2017. - 128 с. : колор. іл.

Альбом-посібник стане справжнім подарунком для усіх, хто закоханий в українську вишивку! Композиції вишивки для чоловічих та жіночих сорочок створені на основі як старовинних колекційних взірців, так і сучасних тенденцій вишивання. У книзі є все, що необхідно для того, аби самостійно пошити та власними руками вишити красиву українську одежу.

Браун, Ден. Джерело [Текст] : роман / Д. Браун; пер. з англ. Г. Яновської. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля , 2018. - 528 с.

Неймовірні пригоди, що поширилися вже по всьому світу, затягують з першої ж сторінки та не відпускають до останньої. Містична атмосфера, напруга та постійна інтрига, дуже глобальні й важливі питання людського існування не залишать байдужим нікого. Улюблений переклад також грає не останню роль....
  

 

 

 

 

 

Читальний зал Ізяславської центральної районної бібліотеки пропонує до вашої уваги перегляд нової краєзнавчої літератури:

  Нас не поставиш на коліна : друга світова війна у творчості письменників Хмельниччини : [поезія, проза] / [упоряд.-ред. П. І. Маліш ; редкол.: В. І. Горбатюк [та ін.]. – Кам'янець-Подільський : Рута, 2017. – 92 с. – Збірник Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України.

Найжахливіша у ХХ столітті Друга світова війна завершилася для українців мільйонними жертвами і "випаленою землею". У вигнанні нацистів доклали сил як радянські війська, так і червоні партизани, і патріоти УПА. Це правда, і жодні московські міфи не зітруть із пам'яті нашої реальної історії.

У збірнику, приуроченому Великій Перемозі, Дню пам'ті та примирення, вміщено твори поетів і прозаїків Хмельниччини. 

Напиткін В.М, Богатов К.М. Символіка Хмельницької області: довідник. - Хмельницький: Поліграфіст, 2016. - 128 с.; іл. 

Видання присвячене історії територіальної, міської та сільської геральдики на території сучасної Хмельницької області в період з XVII ст. до наших днів. Наведено описи та зображення всіх відомих на теренах Хмельниччини гербів та прапорів - як історичних, так і сучасних. Подано методичні рекомендації по створенню гербів та прапорів, а також перелік рішень органів влади та використаної літератури.

Шевченко В.С. Ой, Кармелюче, по світу ходиш...: Роздуми над досліженнями про Устима Кармалюка - давніми і недавніми. Вид. 3-тє, уточнене, з додатками. - Хмельницький: ФОП Цюпак А.А., 2017. - 292 с. 

Український письменник та публіцист, який упродовж тривалого часу займається дослідженнями цієї неординарної, але  водночас і суперечливої в українській історії постаті - Устима Кармалюка, не лише подав уточнені та значно поглиблені історико-біографічні дані про легендарного Подолянина, але водночас і роздумував над деякими аспектами і підходами до цієї теми інших дослідників - давнішніх і недавніх.