29 січня українці вшановують події 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історії українського визвольного руху – бій під Крутами.

Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни.

 

27 січня світ відзначає день пам'яті жертв Голокосту, як нагадування про всесвітню трагедію, про масове вбивство євреїв під час Другої світової війни.

Саме в цей день радянські війська увійшли до одного з найбільших нацистських концтаборів - Аушвіц-Біркенау, який розташовувався поблизу польського міста Освенцим.

На той момент у ньому залишалось більше 7,5 тисяч покинутих в'язнів. Понад 58 000 полонених нацисти встигли евакуювати на підконтрольні території.

Загалом через Аушвіц, за оцінками науковців, пройшли 1,3 мільйона людей. Понад мільйон із них загинули.

 

22 січня в Україні відзначають День Соборності України.

Саме цього дня рівно о півдні було проголошено про об`єднання УНР і ЗУНР.

Вперше за багато століть українські землі воз`єдналися – Західноукраїнська Народна Республіка та Наддніпрянська Україна.

Україна постала на карті світу єдиною і соборною державою.